123
Fout
  • JFTP::write: Bad response

Let op: opent in een nieuw venster  E-mail

Het grootste en succesvolle gratis verkoop netwerkevenement in Nederland! Op 17 en 18 april 2010 wordt in het NBC te Nieuwegein de tweede editie gehouden van de Business Bootcamp. De Business Bootcamp is een unieke combinatie van seminarsessies en netwerken.Tijdens de Business Bootcamp worden strategieën en technieken onderwezen, die ZZP'ers in staat stellen succesvoller te worden als ondernemer in deze crisis : meer klanten, meer inkomen, meer vrijheid en vrije tijd, minder moeite, inspanning en zorgen.

Tevens is er veel gelegenheid om te netwerken met honderden andere ondernemers, zowel als onderdeel van het seminarprogramma als tijdens pauzes.Deze sessie vertegwnoordigen een waaarde van ruim € 1500,-, dankzij een samenwerking mogen wij de laatste plaatsen aanbieden voor slechts € 47,-!!!

Klik hier voor meer info om je aan te melden zodat ook jij een onvergetelijk weekend meemaakt voor de prijs van slechts 47 euro incl.voor lunch, koffie/thee en trainingsmateriaal!!

Deelnemer:

Een speed-cursus ondernemerschap. Onmisbaar voor iedere ondernemer. Starters maar ook ervaren ondernemers. Je wordt je bewust van vastgeroeste gewoontes en ideeën. Verfrissend om andere, meer effectieve manieren te leren die er zijn om je business uit te bouwen. Twee buitengewoon inspirerende dagen!

 

bbcnetwerken

 

 


Written on vrijdag, 19 maart 2010 10:08 by Arnoud Wennekus AOV Expert

Viewed 445 times so far.
Like this? Tweet it to your followers!

Rate this article

(1 vote)
blog comments powered by Disqus