123
telefoonalleen

Dienstverlener:  Meer info
TUNE! Financiële Diensten

Kasteeldrift 80
3436 TR NIEUWEGEIN

Chat via Skype : AOV.ZZP

Onze missie :

Uw betaalbaar en verzekerd te laten ondernemen!

Klachteninstituut aangesloten bij kifid met uitstekende reputatie300.000439
AFM Vergunning
afmlid met uitstekende reputatie12002591

Algemene Voorwaarden

 

Ervaringen3>

Peter de Bree Owner and Managing Director at FINOVION NIEUWEGEIN

"Arnoud Wennekus is een integere toegewijde AOV expert.Maar bovenal kan ik erop vertrouwen dat ik een goed product heb en dat mijn belangen in goede handen zijn, bij een dienstverlener die altijd voor me klaar staat, ook als ik ziek ben en de uitkering geregeld moet worden.
(Gemiddeld 8,6)

November 30, 2010
Lees meer...link  

Goudse Ondernemers AOV

goudse ondernemers aov Goudse komt met nieuwe ondernemers AOV

De Goudse Ondernemers AOV is de nieuwe sommenvariant van de verzekeraar uit Gouda. Andere verzekeraars verbeterden al recent hun voorwaarden en tarieven, en ook De Goudse kon niet langer achterblijven.

Goudse AOV Zelfstandig Verzekerd en de instapvariant Goudse Zelfstandig Verzekerd Lite worden vervangen.

Van oudsher is De Goudse goed vertegenwoordigd in de zwaardere beroepen. Het is de vraag of de verzekeraar zich in deze categorie, die zwaar getroffen is door de crisis en door veel schade wordt gekenmerkt in deze barre tijden, wil blijven profileren, of dat ze met de groei in de lichtere beroepen wil meeliften.

Het nieuwe product onderscheidt zich ondermeer door de sommenverzekering, door de acceptatie zonder medische waarborgen voor starters (nader bericht volgt) en de mogelijkheid tot persoonlijke coaching, een pro-actieve ondersteuning. De klant houdt zelf de regie in het reintegratieproces handen in dit proces, aldus de Goudse. Voor startende ondernemers is er een instap variant, de Goudse Ondernemers AOV Lite zoals die er ook was Goudse Zelfstandig Lite.

Hoe de premies zich verhouden tot de concurrentie, moet nog aan een nader onderzoek worden onderworpen. De Goudse geeft aan met een concurrerende premiestelling te komen op basis van een verzekeringhorizon van tien jaar. Aangezien elk serieus premie- en voorwaardenvergelijk) wat ons betreft een termijn van minimaal 10 jaar heeft, lijkt ons dat een gezonde uitgangspositie.Startend Ondernemer en jonger dan 40 en geen zwaar beroep? Dan direct verzekerd zonder medische acceptatie bij De Goudse.
Dat is een van de opmerkelijkste feiten van de nieuwe Ondernemesr AOV van De Goudse.

Contractstermijn

De Goudse Ondermeres AOV en De Goudse Ondernemers AOV Lite kennen allebei een contractstermijn van slechts een jaar.Premiebetaling is zonder opslag mogelijk in de volgende termijnen: maand, kwartaal, half jaar en jaar.Er is sprake van beroepsdekking en een sommenverzekering, beide kwaliteitskenmerken.Opvallend is ook dat de verzekerde geen keus heeft in uitkeringsdrempels. De verzekering keert altijd uit vanaf 25% arbeidsongeschiktheid.

. Bij de berekening van de uiteindelijke risicoklasse is niet alleen het beroep, maar zijn ook de daadwerkelijke werkzaamheden van belang. Hierbij wordt onderscheid gemaakt in drie categorieën:
Administratie/Leiding geven/Advies; Verkoop/Onderwijs/Instrueren en  Handarbeid/Zakelijk reizen/Lichamelijke werkzaamheden.

Het minimale verzekerd bedrag bedraagt € 10.000,-, het maximale verzekerd bedrag is € 80.000,-. Bij arbeidsongeschiktheid wordt niet gekeken naar inkomstenderving. Desondanks moet de verzekerde als
hij/zij bij aanvang meer dan € 40.000,- wil verzekeren, op aanvraag financiële stukken aan de verzekeraar overleggen. Daarnaast wordt bij verzekerde bedragen onder € 40.000,- ook steekproefsgewijs
inkomensgegevens opgevraagd.

Zwangerschapsdekking
De uitkering bij zwangerschapdekking is goed te noemen: 100% van het verzekerde bedrag met een wachttijd van 1 jaar.

Instap/Starters variant
Het is voor ondernemers die minder dan 6 maanden zijn begonnen met het zelfstandig ondernemerschap mogelijk om zonder medische vragen geaccepteerd te worden. Het maximale verzekerd bedrag is bij deze verzekering € 25.000,-. Verzekerde dient jonger dan veertig te zijn, en zich in beroepsklasse 1 of 2 bevinden. Uiteraard dient de verzekerde niet uit een uitkeringssituatie voort te komen.

Starterskorting
De starterskorting geldt voor iedere zelfstandig ondernemer die minder dan 6 maanden geleden is begonnen met het zelfstandig ondernemerschap. De korting bedraagt het 1e jaar 20%, het 2e jaar: 10% en
het 3e jaar 5%.

Premievrijstelling bij arbeidsongeschiktheid
Premievrijstelling bij arbeidsongeschiktheid is optioneel mee te verzekeren. Indien de verzekerde langer dan een jaar arbeidsongeschiktheid is, hoeft minder premie betaald te worden. Bij een eigenrisicotermijn van 2 jaar geldt premievrijstelling pas na 2 jaar arbeidsongeschiktheid. Het totaal percentage aan premievrijstelling dat verkregen kan worden is afhankelijk van het arbeidsongeschiktheidspercentage:

Verhoging verzekerd bedrag en uitkering
Het verzekerd bedrag en de uitkering bij arbeidsongeschiktheid zijn standaard niet geïndexeerd. Een jaarlijkse stijging van 2% van de uitkering is optioneel mee te verzekeren.
De verzekerde heeft het recht om ieder jaar het verzekerde bedrag zonder medische informatie met maximaal 10% te verhogen. Voor een verhoging hoger dan 10% is het nodig dat medische gegevens
aangeleverd worden.

Slotuitkering bij overlijden
Indien de verzekerde een uitkering wegens arbeidsongeschiktheid ontvangt en komt te overlijden wordt gedurende één maand een uitkering verleend aan de nabestaanden van de verzekerde. Deze uitkering is
nooit hoger dan wat oorspronkelijk werd uitgekeerd voor arbeidsongeschiktheid.

Acceptatie
De minimale aanvangsleeftijd is 18 jaar. De maximale aanvangsleeftijd is afhankelijk van de risicoklasse; bij klasse 1 t/m 3 bedraagt deze 59 jaar en 54 jaar bij klasse 4 en 5. Ook de eindleeftijden zijn afhankelijk van de risicoklasse. Bij klasse 1 t/m 3 bedragen deze 55 t/m 67 jaar. Bij klasse 4 en 5 bedraagt de maximale eindleeftijd 60 jaar.

Goudse ziet schadelast AOV oplopen
De Goudse verzekeringen heeft 2011 afgesloten met een zeer bescheiden winst. Bestuursvoorzitter Michel Lamie spreekt van een moeilijk jaar met een stijgende schadelastbij schade en inkomensverzekeringen. Het netto resultaat is fors gedaald ten opzichte van 2010. Lamie maakt zich zorgen over de stijgende schadelast in het bijzonder binnen het inkomensbedrijf.